paylaş

EURODECOR MUTFAK VE KAPI SİSTEMLERİ

EURODECOR MUTFAK VE KAPI SİSTEMLERİ

Mutfak sektörünün öncü firmalarından olan Eurodecor birbirinden iddialı mutfak modellerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Konfora ve sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik veren firma ayda ortalama 1000 mutfak üretmektedir. Ürün tasarımlarında dünya trendlerini yakından izlemekte, her zevke ve her mekana hitap eden modeller sunmaktadır.

WhatsApp Image 2017-02-01 at 17.15.44

Estetik fonksiyonu izler ve iyi bir tasarım mekanın doğal kimliğine ve çevresine uyumlu olmalıdır. felsefesinden yola çıkan Eurodecor, mutfaklarında masif ahşap, cam ve çelikgibi ekolojik malzemeler kullanmaktadır. Bununla birlikte tıpkı estetik gibi fonksiyonellikten de ödün verilmemektedir. Eurodecor değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemekte, müşterilerine kişiye özel üretim anlayışıyla hizmet vermektedir. Dolap kapaklarında temperli renkli cam ve alüminyum malzemenin kullanıldığı özgün kapaklardan, laminat malzemeye, masif ahşap ve doğal kaplamadan polimerik laminat kaplamaya kadar farklı malzemeler kullanılır.

WhatsApp Image 2017-02-01 at 17.15.57

Farklı kapak kombinasyonları, modüler sistemin sonsuz yerleşim olanağı sayesinde uzman mimarlarla birlikte tasarlanır. Dünya markalarının en kaliteli menteşe, ray ve çekmece sistemlerini kullanan Eurodecor, mutfak tezgahlarında sert yüzeyli endüstriyel ürünler, alüminyum alınlı laminat ve granit çeşitlerini renk alternatifleriyle birlikte sunmaktadır.Stillerine göre hightech, modern, günümüz çizgisi, klasik ve country tipi mutfaklar şeklinde gruplandırma yapılmaktadır.

Paylaş:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir