paylaş

Eviniz Eurodecor’la güzelleşiyor

Eviniz Eurodecor’la güzelleşiyor

ERG Proje’nin ilimize kazandırdığı Eurodecor, faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor
Kocaeli’de hizmet ettiği yıllar boyunca geniş bir kesim tarafından sevilen Yalçın Ergen’in yönetim kurulu başkanı olduğu ERG Proje bünyesinde 2015 yılında ilimizde açılan Eurodecor, iç mimaride farkını göstermeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında bayisi bulunan Eurodecor ile,, Kocaeli’nin mutfak, kapı ve banyo ihtiyacı tek bir adresten karşılanıyor.

KİŞİYE ÖZEL ÜRETİM ANLAYIŞI

Mutfak sektörünün öncü firmalarından olan Eurodecor birbirinden iddialı mutfak modellerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Konfora ve sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik veren firma ayda ortalama 1000 mutfak üretimi gerçekleştiriyor. Ürün tasarımlarında dünya trendlerini yakından izleyen, her zevke ve her mekâna hitap eden modeller sunan Eurodecor, iyi bir tasarım nasıl olmalı sorusunun cevabını oldukça iyi bir şekilde cevaplıyor. Değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden firma, müşterilerine kişiye özel üretim anlayışıyla hizmet veriyor.

WhatsApp Image 2017-02-01 at 17.15.46

TESCİLLENMİŞ KALİTE

Nurus Mobilya’nın son iki katında 250 metrekarelik alan üzerinde faaliyet gösteren Eurodecor’da mutfak, banyo ile kapı satışı yapılıyor. Üretilen tüm mutfak, banyo ve kapı modelleri ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak test edilmiş ve onaylanmış olup gerekli tüm sertifikalara da sahip. Eurodecor’da kalite şansa bırakılmıyor. Eurodecor’da uygulanan kalite stratejileri, önleyici bir yaklaşım içeriyor. Bu doğrultuda tüm ürün ve ürün fikirleri üretim başlamadan önce titizlikle test ediliyor.

WhatsApp Image 2017-02-01 at 17.15.45

HER ŞUBESİYLE ÖZEL
Türkiye’de büyük mağazacılık anlayışını baştan yaratan Eurodecor, 23 satış noktasındaki yaklaşık 110 çalışanının bulunduğu showroomlarında tüketicisi ile buluşuyor ve müşterilerine tüm mutfak modellerini bir arada görme imkânı sunuyor. Eurodecor, geçen yıldan bu yana Kartepe sınırları içerisinde devam ettiği faaliyetlerini, İzmit’in işler caddelerinden biri olan Ankara Caddesi üzerine taşıyarak, İzmit halkına her zevke ve her mekana hitap eden modeller sunmayı amaçlıyor.

Paylaş:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir