paylaş

Twinkle Life’ın temeli atıldı, elinizi çabuk tutun

Twinkle Life’ın temeli atıldı, elinizi çabuk tutun

ERG GROUP’un muhteşem projesi Twinkle Life’ın temeli atıldı. Dairelerin yarısına yakının satıldığı projeden ev sahibi olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun

 HABER: EYLEM SELVİ ARI

 

Kocaeli Mimarlar Odası eski Başkanı, başarılı mimar Yalçın Ergen’in sahibi olduğu ERG GROUP’un Başiskele Kullar’da hayata geçen ve ilimizin en çok konuşulan konut projesi olan Twinkle Life’ın temel atma töreni gerçekleşti. Törene Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ile birlikte ERG GROUP’un ortakları ile çalışanları katıldı. ‘Işıltılı’ anlamına gelen Twinkle Life’ın temel atma töreninde konuşan başkan Hüseyin Ayaz, Yalçın Ergen ve ekibine Başiskele’yi tercih ettikleri için teşekkür etti.

Başkan Ayaz, “Bu proje Yalçın Bey ve ekibi için bir başlangıç. Bundan sonraki süreçte farklı projelerle ilçemize değer katacaklar. Bu proje gösterdi ki ‘Yıldızlı Başiskele’ söylemimizde haklıyız. Bir gün herkes Başiskeleli olacak diyorduk, öyle de oluyor. Tekrar hayırlı olsun” dedi.

Ayaz’ın ardından söz alan ERG GROUP’un Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ergen, “Desteklerinden ötürü başkanımıza teşekkür ediyoruz. Projemize gösterilen teveccühten dolayı komşularımıza teşekkür ediyorum. Proje daha bitmeden dairelerimizin yarısına yakınını sattık. Beklediğimizin üzerinde bir taleple karşılaştık. Sadece bu projeyle değil çok farklı yatırımlarla Başiskele’de çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ERG Group Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ergen, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ile ERG Group ortaklarından Mehmet Uzuner.

EN HIZLI BİTEN PROJE OLACAK

Ergen, “Twinkle Life projesinde çok iddialıyız. İnşaatımız hızla ilerliyor. Teslimat için taahhüt ettiğimiz tarih 12 ay ancak iddiamız var; 7*8 ayda bu projeyi bitirip daire sahiplerine teslim edeceğiz. Kocaeli’nin en hızlı biten projesi Twinkle Life olacak” ifadelerini kullandı.

Twinkle Life projesinden bahsetmek gerekirse; projede yeşil alan ve sosyal alan olarak kullanılacak, müstakil daire girişi imkanı sağlayan toplam 225 metrekare avlular olacak. Konutlardaki yüksek davanlar ile mekanlar hacimsel olarak daha zengin olacak. Minimum tavan yüksekliği 3.10 metre olarak belirledi.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, projeyi çok beğendi ve Yalçın Ergen’e Başiskele’yi tercih ettikleri için teşekkür etti.

EN YAKIN DOSTUN KOMŞUN OLSUN

Yaşadığınız yer, yapı kalitesi olarak ne kadar üst düzey olsa da bir süre sonra aranılan şeyin iyi bir komşuya sahip olma hissiyatı olduğunu bilerek, insanları sevdikleriyle, dostlarıyla, akrabalarıyla bir arada yaşamaya yönlendirmeye çalışan ERG GOUP, atalarımızın söylediği üzere, “ev alma komşu al” düşüncesinden yola çıkarak, Twinkle Life projesinde konut sahibi olmak isteyen kişilerin arkadaşlarıyla komşu olmalarını teşvik edici bir fiyat politikası belirledi.

Twinkle Life projesinin taahhüt edilen tarihten önce bitmesi planlanıyor. İnşaat alanında harıl harıl bir çalışma var.

SİTE VE DAİRE ÖZELLİKLERİ

Twinkle Life, ERG GOUP’a ait Kullar/ Başiskele bölgesinde (İzmit merkeze 10 dakika uzaklıkta) 9309 metrekare arazi üzerinde; zemin kat, 1.kat ve çatı arası imar hakkı ile 4 blok, 48 adet bağımsız bölüm ve sosyal tesis alanlarından oluşuyor.

Zemin kat daireleri (158 metrekare) 3+1 ve (118 metrekare) 2+1 olarak tasarlanmış olup, zeminde toplam 16 adet 3+1 ve 4 adet 2+1 daire bulunuyor.

1.kat ve çatı arası kullanımı dublex daireler şeklinde tasarlanmış olup (200 metrekare) 8 adet 3+1, (220 metrekare) 16 adet 4+1 ve (2310 metrekare) 4 adet 4+1 olmak üzere toplam 28 adettir.

 

ÇOK SAYIDA SOSYAL ALAN

Twinkle Life projesinin konut alanları içindeki samimi sosyal alanları dışında, ayrıca bir sosyal tesisi de bulunuyor. Parselin park ve orman alanı ile birleştiği yerinde konumlanan sosyal tesisin kapalı mekanları dışında, açık yüzme havuzu, teras alanları, çocuk oyun alanı, çocuk havuzu ve yeşil alanlar mevcuttur. 24 saat kameralı sistem (gece görüşü ve hareket algılama özelliği) ve bekçi ile site güvenliği sağlanacak olup, karşılama hizmeti verilecek. Proje hakkında bilgi almak istiyorsanız Başiskele Kullar Mahallesi Yaylacık Mevkii Yeliz Sokak adresindeki satış ofisine uğrayabilir ya da www.twinkle.com.tr adresini tıklayabilirsiniz.

 

İLETİŞİM

ERGSAN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Adres: Hasanpaşa Mahallesi D-100 Karayolu Üzeri No:67 Uzunçiftlik-Kartepe/KOCAELİ

Satış Ofisi: Kullar Mahallesi Yaylacık Mevkii Yeliz Sokak

Satış Ofisi tel :+90 544 441 6 441

Telefon: 0 (262) 371 20 40

E-Posta: info@ergsan.com

Web: www.twinkle.com.tr

 

Bu haber kocaelilife.com adresinden alınmıştır.

Paylaş:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir