paylaş

Twinkle Life için muhteşem fırsatlar

Twinkle Life için muhteşem fırsatlar

Kocaeli’nin yeni yüzü olarak adlandırılan Twinkle Life için geri sayım devam ediyor. Ağustos ayında teslim edilecek muhteşem projede; ocak-şubat ayına özel 0,89’dan başlayan faiz oranı ile ve 299 bin TL’den başlayan fiyatlar için son fırsatı kaçırmayın

28 Eylül 2017 tarihinde Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın katılımıyla temeli atılan Kocaeli’nin en ışıltılı yaşam alanı ‘Twinkle Life’ için geri sayım devam ediyor. Özellikleriyle İzmit’te konut sektöründe çıtayı yukarılara çıkaran Twinkle Life’taki daireler; 0-60 ay vade 0,89, 60-120 ay vade 0,99 faiz oranının yanı sıra anında tapu seçeneği ve 2018 Ağustos teslim garantisiyle şimdiden tükenmek üzere. Elit bir yerde yaşamak istiyorsanız birbirinden özel daireler için son fırsatları kaçırmayın.

ANINDA TAPU SEÇENEĞİ

Twinkle Life, 9 bin 309 m2 arazi üzerinde; zemin kat, 1. kat ve çatı arası imar hakkı ile 4 blok, 48 adet bağımsız bölüm ve sosyal tesis alanlarından oluşuyor. 30 metrekareden, 170 metrekareye bahçe seçeneklerine sahip giriş kat daireler, 3 farklı tipte karşımıza çıkan üst kat dubleks daireler ‘Hayat’ denen iç avlular ile konut anlayışına geleneksel bir dokunuş yapılıyor. Twinkle Life projesinde bir diğer dikkat çekici unsur ise anında tapu seçeneği. Konutunuzu aldığınız an tapunuzu da almış oluyorsunuz.

299 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

299 bin TL’den başlayan fiyatlarla konforunuz kadar ekonominizi de düşünen Twinkle Life kendine has özellikleriyle konut sektöründe çığır açacak. Zemin katlarda ise 170 metrekareye kadar kişisel bahçe kullanım hakkı ve çatı katlarda 35 metrekareye kadar teras imkânı mevcut. Twinkle Life, minimum 3,10 metre net tavan yüksekliği sayesinde huzurlu ve ferah bir ortamda yaşamınızı sürdürmenizi sağlıyor. Twinkle Life ile İzmit’e 3 farklı yoldan maksimum 10 dakikada ulaşabiliyorsunuz.

AĞUSTOS AYINDA TESLİM

0,89 faiz oranı seçeneği ile ödeme fırsatını kolaylaştıran Twinkle Life anında tapu seçeneği ve ağustos ayında teslim garantisi ile yeni sahiplerini bekliyor. ERG Group’un son projesi Twinkle Life hakkında bilgi almak için Kullar Mah. Yeliz Sokak Başiskele/Kocaeli adresi üzerinde bulunan Twinkle Life satış ofisine gelebilir, (0544) 441 6 441 numaralı telefondan satış ofisine ulaşabilir ya da http://twinkle.com.trweb adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu haber kocaelilife.com dergisinden alınmıştır.

Paylaş:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir