paylaş

ERG GROUP’tan tanıtımlı ‘Yaza Merhaba Partisi’

ERG GROUP’tan tanıtımlı ‘Yaza Merhaba Partisi’

ERG Group, Anneler Günü’nü düzenleyeceği Yaza Merhaba Partisi’nde kutlayacak. Twinkle Life projesinin de tanıtılacağı program Kullar’daki Twinkle Life Sosyal Tesis Alanında gerçekleşecek.

 

BİRLİKTE KUTLAYACAKLAR

Dört farklı sektördeki hizmetleri ve yaptığı konut projeleriyle adından söz ettiren ERG GROUP, Yaza Merhaba Partisi’nde birbirinden farklı etkinliklere imza atacak. Kullar’ın Yakacık mevkiinde yapılan Twinkle Life projesinde örnek daire tanıtımlarını yapacak olan ERG GROUP, Anneler Günü’nü de bu programda çalışanları, aileleri ve daire sahipleri ile birlikte kutlayacak. ‘Yaza Merhaba’ temalı düzenlenecek programda konuklar için barbekü partisi ve çeşitli etkinlikler de yer alacak.

 

KOMŞULAR TANIŞACAK

13 Mayıs Pazar günü 14.00-18.00 saatleri arasında Kullar Mahallesi Yeliz Sokak adresinde bulunan Twinkle Life Sosyal Tesisleri’nde düzenlenecek programa ERG GROUP çalışanları, aileleri, konut sahipleri, projede yer almayı düşünen, Twinkle Life projesini görmek isteyen dostlar davet edildi. Ayrıca Twinkle Life dairelerinden satın alan aileler, bu etkinlikte komşuları ile tanışarak yeni yaşam alanlarını yakından tanıma fırsatı yakalayacak, özlenen komşuluk ilişkilerini geliştirme şansı bulacaklar. Etkinlik ve proje hakkında bilgi almak için 0544 441 64 41 numarasıyla irtibata geçilebilir.

Paylaş:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir