paylaş

Şehrin İçinde, Şehrin Yanında: Geleceğin yükselen değeri “Twinkle Life”

Şehrin İçinde, Şehrin Yanında: Geleceğin yükselen değeri “Twinkle Life”

Kocaeli’nin yükselen değeri ERG Group’un gözde projesi, Kocaeli’nin dört bir yanına ve İstanbul’a bir adım uzaklıkta bulunan Twinkle Life’ta yaşamın başlamasına çok az kaldı.

Doğa, turizm, sağlık, eğitim, ticaret merkezi olma yolunda ilerleyen, Kocaeli’nin 7 yıldızlı ilçesi Başiskele’de yer alan Twinkle Life’a,  İzmit’ten 3 farklı yoldan maksimum 10 dakikada ulaşabiliyorsunuz.

Teslim öncesi cazip fiyatlarla ev sahibi olmak için son fırsat…

 

 

3’te 2’si Yeşil Alan

 

Twinkle Life sanayi kenti içerisinde İzmit’in en temiz havasına sahip lokasyonda inşa ediliyor. Bol oksijenli ortamda vakit geçirecek olan aileler çocuklarını araç trafiği olmadan, güvenli ve yeşil alanı bol bir ortamda büyütme fırsatını elde edecek.

9309 m2 içerisine inşa edilen Twinkle Life’ın yaklaşık üçte ikisinin yeşil ve sosyal alan olarak inşa edilmesi Twinkle Life’ı emsallerinden bir adım öne çıkartan bir proje haline getiriyor.

Zemin katlarda 170 m2’ye kadar kişiye özel bahçe kullanım hakkı …

Dubleks dairelerde, 50 m2’ye kadar çatı terasları…

 

 

Çıtayı Çok Yükselttik Zıplamanız Gerekecek

 

Twinkle Life, minimum 3,10 metre net tavan yüksekliği sayesinde huzurlu ve ferah bir ortamda yaşamınızı sürdürmenizi sağlıyor.

Metrekaresiyle geniş, yüksekliğiyle ferah mekanlar…

 

 

 

 

 

Ekspertiz Güvencesinde Takas İmkânı

 

Proje hakkında bilgiler ERG Group Genel Müdürü Yalçın Ergen, “Uzun vadede çok farklı yatırımlarımız olacak. Bunları da sizlere açıklayacağız. Bu proje bize göre Kocaeli’nin en farklı ve özel projesi.  İzmit’e 10 dakikada ulaşabileceğiniz Twinkle Life’te birbirinden güzel sürprizler sizleri bekliyor. Ayrıca ekspertiz güvencesinde takas imkanı sizleri bekliyor” diye konuştu.

 

 

 

 

Gayrimenkul Değil Hayat Tarzı Satıyoruz

 

Açık, kapalı, doğal ve biçimlendirilmiş̦ tüm yaşam alanlarının bir arada olduğu ve insani ilişkilerin, sosyal ve psikolojik etkileşimlerin pozitif sonuçlar verdiği çok daha mutlu bir hayat için hayalinizi gerçekleştiren ERG Group’un son projesi Twinkle Life hakkında bilgi almak için Kullar Mah. Yeliz Sokak Başiskele KOCAELİ adresi üzerinde bulunan Twinkle Life satış ofisine gelebilir ya da http://twinkle.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Konut Mekân Anlayışında Büyük Yenilik

 

Twinkle Life, 9309 m2 arazi üzerinde; zemin kat, 1. kat ve çatı arası imar hakkı ile 4 blok, 48 adet bağımsız bölüm ve sosyal tesis alanlarından oluşuyor.

119 m2 / 230 m2 arasında beş farklı plan çözümü ile oluşan dairelere “Hayat” denen iç avlulardan müstakil girişler yapılan Twinkle Life projesi günümüz konut mekan anlayışına geleneksel bir yaklaşım getiriyor.

 

 

 

Paylaş:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir