BAŞA DÖN
Daha güzel bir mutfak için 5 minik dokunuş - Erg Blog
fade
3880
post-template-default,single,single-post,postid-3880,single-format-standard,eltd-core-1.1.1,flow-ver-1.3.6,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-type2,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Daha güzel bir mutfak için 5 minik dokunuş

Sepetler ve süslü kavanozlar

Mutfak raflarınızı daha şık bir hale getirmenin en iyi yolu bu zarif sepetlerden geçiyor. Bütün baharat ve erzak kavanozlarınızı bu ekonomik sepetlerle raflarınıza koyabilirsiniz. Ayrıca kavanozlarınızı dekorasyonunuza uygun kurdelelerle süsleyerek çok daha güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Renkli sandalyeler

Sade bir mutfak dekorasyonunuz varsa dizaynı canlandırmak ve renklendirmek için sandalyelere el atabilirsiniz. Sandalye takımınızın birkaç parçasını desenli, birkaç parçasını da farklı renk kumaşlarla kaplatarak bambaşka bir dekorasyon kazanabilirsiniz.

Aromatik bitkiler

Mutfakların vazgeçilmez aksesuarlarından biri de saksı bitkileridir. Saksı bitkilerini ve çeşit çeşit şık saksıları kullanmayı seviyorsanız mutfağınıza bir bitki köşesi kurabilirsiniz. Yemek yaparken de kullanacağınız fesleğen, nane, biberiye ve kekik gibi aromatik bitkileri dekorunuza uygun saksılara ekerek şık ve kullanışlı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Şık tabureler

Mutfak dekorasyonunuzda mutlaka küçük ahşap taburelere yer verin. Hem üst raflardaki ürünleri almak için hem de gerektiğinde sandalye yerine kullanabilirsiniz. Sevimli görüntüleriyle birçok stilin önemli ögesi olan tabureleri şık kumaşlarla kaplayarak daha dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Dolap kapaklarını renklendirin

Mutfak dolaplarınızın ve çekmecelerin kulplarını bu desenli seramik modellerle değiştirerek de dizaynınızı canlandırabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve desenlerde seçeceğiniz şık kapak kulpları ile siz de arada mutfağınızı yenileyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap