BAŞA DÖN
ERG PROJE MOBİLYA İNŞAAT SANAYİ - Erg Blog
fade
3446
post-template-default,single,single-post,postid-3446,single-format-standard,eltd-core-1.1.1,flow-ver-1.3.6,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-type2,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ERG PROJE MOBİLYA İNŞAAT SANAYİ

ERG PROJE, iş yerleri, fabrika idari binaları, otel, sağlık ve eğitim kurumları gibi estetik- işlev yönünden butik çözümler üretilmesi gereken iş/ofis yapılarının anahtar teslim dekorasyonu konusunda uzmanlaşmayı hedefleyen bir firmadır. Günümüzün yaşam standartlarına uygun olarak, modern ve çağdaş yapılarda yaşama hakkını ekonomik, kaliteli çözümlerle üretmek ve mümkün olan en kısa zamanda müşterilerimize sunma ilkesiyle yola koyulan ERG PROJE, size yaşam kalitenizi daha da arttıracak tasarımlar sunmayı hedeflemektedir.
Bu hedef doğrultusunda Ana Ürün Gamları için 4 ciddi firma ile işbirlikleri kurmaya karar vermiştir. İlk olarak ofis mobilyası sektörünün duayeni yurt içinde ve dışında en üst segmentte ofis projelerine imza atan, Türkiye’nin en çok tasarım ödülüne sahip firması NURUS ile işbirliği yapılmıştır.
Konusunda uzman firmalar ile kurmayı hedeflediğimiz işbirlikleri Modüler Bölme Duvar Sistemleri için ise Türkiye’de en büyük pazar payına sahip ilk 100 inşaat firmasının birinci çözüm ortağı olan TRIMLINE ile ortaklık kurularak güçlendirilmiştir.
Zemin çözümleri için ise uluslararası marka bilinirliği yüksek “Modullyss, LG” gibi firmaların Türkiye distribitörü UNIGEN ile Asma Tavan Sistemleri konusunda ise uzman TACER firması ile anlaşmalarımızı imzalayarak sektöründe en başarılı 4 firma ile birlikte güç birliği sağlanmıştır.
Konusunda tecrübeli (mimar- iç mimar) teknik kadromuz ile görsel ve detay olarak hazırlanan uygulama projeleri, çözüm ortaklarımız ve saha teknik kadromuzun koordinasyonunda hayata geçirilerek müşterilerimize hızlı, ekonomik ve kolay ulaşılabilir modern mekânlar üretiyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap