BAŞA DÖN
ERGGROUP ŞİRKET PROFİLİ - Erg Blog
fade
3433
post-template-default,single,single-post,postid-3433,single-format-standard,eltd-core-1.1.1,flow-ver-1.3.6,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-type2,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ERGGROUP ŞİRKET PROFİLİ

ERG Group, 21. yüzyıl Türkiye’sinde sürekli yenilikçi, ve çağdaş inşaat anlayışıyla, çağın ihtiyaçlarını karşılayacak uygulama deneyimleri üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

YALÇIN ERGEN MİMARLIK ATÖLYESİ olarak 2002 yılında Kocaeli’de faaliyetlerine başlayan ilk şirketimiz, 2008 yılında dekorasyon alanında ERG PROJE MÜŞ. MOB. İNŞ. SAN.LTD. ŞTİ, 2012 yılında inşaat taahhüt, yap-sat sektöründe ERGSAN İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş, ve 2013 yılında Elektrik ve Mekanik Tesisat sektöründe ERGMAK ELEKTRİK VE MEKANİK SİSTEMLERİ firmalarının kurulmaları ile yapı sektörünün her alanında yer almayı hedeflemiştir.

Güçlenerek devam eden bir güven ve kalite geleneği yaratan ERG Group, içinde barındırdığı şirketlerle birlikte alanını genişletmiş, hızlı, ekonomik ve kaliteli iş yapmayı ilke edinmiş olan teknik kadrosu ile saygın müşterilerimize gerçek anlamda anahtar teslim hizmeti vermektedir.

Kendi markalarımız olan, SOS ve Twinkle ile hayallerinize layık yaşam alanları ve çalışma ortamları tasarlamayı amaçlayan ERG Group, sizlere kalite, huzur ve estetiği bir arada yaşayabileceğiniz fırsatlar sunuyor.

Yılların deneyimini tüm çalışanlarına ve çalışmalarına aktaran ve yüksek standartlarda bir çalışma ortamı yaratarak, sahip olduğu yüksek potansiyel sayesinde, tasarımlarına farklı bir anlayışı yansıtabilmeyi, böylece sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek hayallerinizi gerçekleştirmeyi hedefliyor.

ERGGROUP WEBSİTESİ
Yorum Yok

Yorum Yap