BAŞA DÖN
ERGMAK MEKANİK ve ELEKTRİK SİSTEMLERİ - Erg Blog
fade
3449
post-template-default,single,single-post,postid-3449,single-format-standard,eltd-core-1.1.1,flow-ver-1.3.6,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-type2,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ERGMAK MEKANİK ve ELEKTRİK SİSTEMLERİ

Ülkemizde ve dünyada teknoloji hızla yenilendiği için projelendirme ve imalata dönük yatırımlar, tüm mekanik ve elektrik tasarımlar ve bunların uygulama alanlarında yoğun artışlar yaşanmaktadır. Bu bağlamda, özellikleri ve tasarımları ile farklılaşan, performans ve kalite odaklı ürünler üretmek için; tecrübeli, ciddi, teknolojik gelişmelere açık, uzman kadroya sahip, zamana karşı yarışan ve kaliteli iş yapan firmaların gerekliliği gündeme gelmiştir. ERGMAK bu ihtiyaca yönelik 2013 yılında Kocaeli’ de faaliyete geçmiştir.
ERGMAK, uzman ekibi ve pratik çözümleri ile hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak sektöründeki rekabette, kendini ve müşterilerini en öne taşımaktadır. ERGMAK, sürekli yenilenen teknolojiyle birlikte, hizmet kalitesini arttırmak amacıyla sistematik olarak sürdürülen yaratıcı çalışmalarla müşterilerinin duyduğu memnuniyeti en üst düzeye çıkarmaya gayret etmektedir. Ürün ve hizmet kalitesini kuruluşundan bu yana temel ilke olarak belirlemiş ve bu yönde ilerlemektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini kısa sürede karşılama gücüne sahip olan firmamız, müşteri istekleri doğrultusunda güvenilir ve kaliteli hizmetler vermektedir.

ERGMAK WEBSİTESİ
Yorum Yok

Yorum Yap