BAŞA DÖN
YALÇIN ERGEN MİMARLIK ATÖLYESİ - Erg Blog
fade
3438
post-template-default,single,single-post,postid-3438,single-format-standard,eltd-core-1.1.1,flow-ver-1.3.6,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-type2,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

YALÇIN ERGEN MİMARLIK ATÖLYESİ

1999 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun olan Yalçın Ergen tarafından 2002 yılında Kocaeli’de kurulan Yalçın Ergen Mimarlık Atölyesi; konut, iş yeri, kamu binaları, özellikli yapılar ve fabrika yapıları projeleri konusunda hizmet vermiştir. Özelikle 2008 sonrasında iç mekan tasarımı konusunda uzmanlaşan atölye, başta Kocaeli, İstanbul, Sakarya ve yurt dışı(Rusya) ağırlıklı olmak üzere birçok önemli projeye imza atmıştır. Mimarlık Atölyemiz, her geçen gün büyüyen, konusunda deneyimli, uzman Mimar-İç Mimar kadrosuyla nitelikli projelerde yer almaya devam etmektedir. Müşterilerinin mekânsal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, estetik ve işlevsel çözümler sunarak beklentilere cevap vermektedir.
Yalçın Ergen Mimarlık Atölyesi, modern tasarım anlayışıyla bütünleşen yenilikçi mimari araçları takip eder ve tüm ayrıntılarıyla çalışmalarında kullanarak, daima aktif ve genç kalan tasarımlar üretmektedir.

Y.E. MİAMRLIk ATÖLYESİ WEBSİTESİ
Yorum Yok

Yorum Yap